Allinclusive?

Spływ torem kajakowym w Drzewicy

Kajakarstwo górskie w centrum Polski

Wydawać by się mogło, że na centralnych nizinach polski niemożliwe jest uprawianie górskich aktywności. A jednak! Sporą dawkę emocjonujących wrażeń dostarczają spływy raftingowe na torach w Drzewicy. Nowy tor raftingowy wybudowano w 2005 roku. Jego długość to 194 metry, a nachylenie 4,5%. Ponadto w pobliżu znajduje się Jezioro Drzewickie, które w sezonie czeka na gości nie tylko z kajakami i pontonami. Rozmaita oferta atrakcji i rekreacji to np. kemping, plaża, rowery wodne, czy tereny wędkarskie.

Tor kajakowy w Drzewicy na olimpijską miarę

Wspomniany tor kajakowy w Drzewicy to odpowiedź na pytanie, gdzie wybrać się na rafting w Polsce? Tor ten jest jednym z najlepszych zarówno w kraju, jak i Europie. Świadczy o tym nie tylko liczba odwiedzin turystów i pasjonatów, ale również to, że pływają tutaj polscy olimpijczycy i medaliści Mistrzostw Europy w kajakarstwie. Ponadto to właśnie na Drzewiczce odbywa się wiele konkursów sportowych m.in.: Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, czy Puchar Polski w kajakarstwie.

Jest to tor przeznaczony zarówno dla zawodowców, jak i amatorów, szukających przygód i ciekawych możliwości spędzenia wolnego czasu. M-CANOE w swojej ofercie proponuje właśnie rafting na torze w Drzewicy. Wzajemna rywalizacja, ale również wspólne szaleństwo to m.in. spływy pontonami, kajakami, kanadyjkami, a nawet hydrospeed. Ta ostatnia aktywność to ekstremalny spływ na specjalnej plastikowej desce. Zapewniamy również szkolenia i opiekę, jednak najważniejsze jest to, że każdy sam decyduje, jak długo i w jaki sposób chce pływać. Cały wyjazd zwieńczamy klimatycznym ogniskiem na łonie natury w gitarowej aranżacji.

Spływ kajakowy na Drzewiczce

Poza emocjonującymi wrażeniami na torze raftingowym, Drzewiczka oferuje również dłuższe spływy kajakowe. Krajobraz dzikich łąk, gęstych lasów, starorzeczy i okolicznych polskich wsi potrafi sprawić, że zapomina się o wszystkim. Można wybierać spośród różnych zachwycających kilkugodzinnych tras (3-6 h) lub rozbić podróż nawet na dwa dni z biwakiem i odkryć piękno całego regionu. Wypad do Drzewicy to nie tylko aktywny wypoczynek, ale również niezapomniana przygoda.

 

Nasz blog - polecane artykuły

Oceń artykuł:

Średnia ocena: 3.2000 / Ilość głosów: 5

Autor: , opublikowane przez: M-CANOE
Skontaktuj się z nami!
Zaoferowane Państwu połączenie usług turystycznych stanowi imprezę turystyczną w rozumieniu dyrektywy (UE) 2015/2302.
W związku z powyższym będą Państwu przysługiwały wszystkie prawa UE mające zastosowanie do imprez turystycznych. Przedsiębiorstwo TOTUS OUTDOOR Sp. z o.o. będzie ponosiło(-ły) pełną odpowiedzialność za należytą realizację całości imprezy turystycznej.
Ponadto, zgodnie z wymogami prawa, przedsiębiorstwo TOTUS OUTDOOR Sp. z o.o. posiada(-ją) zabezpieczenie w celu zapewnienia zwrotu Państwa wpłat i, jeżeli transport jest elementem imprezy turystycznej, zapewnienia Państwa powrotu do kraju w przypadku, gdyby TOTUS OUTDOOR Sp. z o.o. stało(-y) się niewypłacalne.
Więcej informacji dotyczących najważniejszych praw zgodnie zdyrektywą (UE) 2015/2302

Użyj kuponUsuń kupon

 

+ Dodaj kolejnego uczestnika

 

* Pola obowiązkowe

 

Cena całkowita: