Allinclusive?

Wakacje dla singli - 3 pomysły na wyjazd

Zorganizowane wakacje dla singli? To możliwe!

Często uważa się, że na wakacje trzeba jechać w towarzystwie – jest wówczas raźniej i weselej, a także można otrzymać się pomoc w razie problemów. Nie bez znaczenia jest tutaj fakt, że na wakacjach odkrywa się nowe, nieznane miejsca. Dobrze jest wówczas mieć przy sobie kogoś bliskiego. Właśnie dlatego większość osób woli wyjazdy w towarzystwie najbliższych przyjaciół czy rodziny. Postanowiliśmy jednak przejrzeć naszą ofertę i wybrać z niej trzy aktywności, które sprawdzą się na samodzielne wyjazdy – ale czy będą one samotne?

Wyprawy z m-canoe to zawsze wydarzenia wieloosobowe, podczas których tworzy się zgrana ekipa, wspierająca się wzajemnie. Zawsze wyruszamy w drogę większą drużyną razem z doświadczonymi przewodnikami i opiekunami, którzy służą wszelką pomocą. Poznaj trzy najciekawsze i zróżnicowane opcje wyjazdów wakacyjnych dla singli i dołącz do naszej ekipy!

Austriackie wakacje integracyjne dla singli – rafting po rzece Salzie

Pierwsza propozycja to rafting po austriackiej rzece Salza. Proponujemy krótki, weekendowy wypad, doskonały dla początkujących – Salza to rafting na poziomie WW II-WW III. Pod okiem instruktorów poradzi sobie z nim każdy. Wielu uważa też, że to najpiękniejsza rzeka w Alpach. Z pewnością na tę opinię wpływ ma przejrzyście czysta woda oraz widoki na alpejskie góry i pokrywającą je przyrodę.

Technicznie Salza jest umiarkowanie trudna – nie powinno to jednak wystraszyć początkujących, ponieważ przed spływem zawsze instruujemy całą grupę pod względem techniki, a na całej trasie drużynie towarzyszy opiekun. Na niektórych odcinkach na rzece pojawiają się bystrza, jednak są one wystarczająco czytelne, by poradzić sobie z ich pokonaniem, zwłaszcza po przejściu kursu.

Poza spływem piękną Salzą przygotowaliśmy dodatkowe atrakcje, takie jak wieczorne ognisko połączone z gitarowaniem. Będzie to doskonała okazja do poznania się i zawiązania nowych znajomości. Więcej szczegółów na temat raftingu po Salzie jest dostępnych na stronie -  weekendowy rafting w Austrii.

Kajaki górskie na Słowenii, czyli aktywne wakacje dla singli!

Kajakarstwo górskie to dyscyplina, która wymaga nieco wiedzy i doświadczenia, dlatego nasz kurs został przemyślany tak, by w jego trakcie każdy początkujący mógł nauczyć się pływania w kajaku górskim. Przygotowujemy również trasy dla osób z brakiem doświadczenia – w ten sposób dobieramy wówczas miejsce spływu, by nauczyć naszych uczestników, jak pokonywać rzeki o poziomie trudności WW II. To zadanie powierzamy doświadczonym instruktorom i opiekunom, którzy nie tylko przekazują wiedzę teoretyczną, ale też pomagają podczas całego spływu.

Kurs trwa 5 dni – w tym czasie nie tylko można cieszyć się aktywnym spędzaniem czasu, ale też podziwiać unikalną scenerię słoweńskiej Doliny Sočy. To jedyne w swoim rodzaju miejsce w Europie, które oferuje możliwość obcowania z najpiękniejszymi dziełami natury. Należą do nich wodospady Boka oraz Virje i teren Triglavskiego Parku Narodowego, w którym żyją m.in. jelenie, głuszce, sóweczki zwyczajne i pstrągi marmurkowe. Uczestnikom spływów zdarza się je spotkać.

Kajaki w słonecznej dolinie Sočy to również niepowtarzalne widoki i atrakcje, które wyszły spod ludzkiej ręki. Do najpiękniejszych można zaliczyć monumentalny Most Napoleona, górujący and rzeką, zawdzięczający swoją nazwę przemarszowi wojsk francuskiego wodza w XVIII w. Nad doliną Sočy rozpięty jest też zipline, jeden z największych w Europie. Warto skorzystać z możliwości zjazdu, będąc w tych rejonach. Skok adrenaliny gwarantowany!

Chociaż w kajaku górskim mieści się jedna osoba, to cała grupa, po przejściu wspólnego kursu, bardzo jednoczy się i wspiera na każdym odcinku spływu. Łatwo tutaj o nowe znajomości, zwłaszcza podczas spędzanych razem wieczorów, kiedy odbywa się integracja i wspólne biesiadowanie. Zainteresowany? Sprawdź szczegóły wyjazdu – kajaki górskie w Słowenii!

Via ferrata w Dolomitach – niepowtarzalne wakacje dla młodych singli

Via ferrata to wakacje dla aktywnych singli w każdym znaczeniu tych słów. Wyprawy po wysokogórskich szlakach zabezpieczonych żelaznymi wzmocnieniami, pomagającymi we wspinaczce i wędrówce oferują zupełnie inne przeżycia niż rafting czy kajaki górskie. Proponowana przez nas via ferrata to bezpieczna wspinaczka w Dolomitach, pod opieką wykwalifikowanych instruktorów, przez co jest odpowiednia nawet dla osób z podstawowym doświadczeniem.

Podczas wyprawy można doświadczyć ferratowych marszów na czterech szlakach o zróżnicowanej trudności. Wyprawa trwa osiem dni, w których czasie podziwiać można Val di Fiemme – malowniczy rejon włoskich Dolomitów. Oprócz zapierających dech widoków, rozpościerających się u stóp, można tu zwiedzać wspaniałe zabytki: kilkusetletnie kościoły, muzeum Geologii Dolomitów czy niepowtarzalny Grający las Il Bosca che suona, w którym raz do roku odbywa się wspaniały koncert włoskich artystów.

Na trasie wędrówki bardzo ważne jest wzajemne wsparcie i pomoc, dlatego nie sposób tutaj nie nawiązać ciekawych znajomości. Współpraca przede wszystkim. Dodatkowo, uczestnicy takiej przygody często miewają wspólną pasję - zamiłowanie do gór, co stwarza doskonałe możliwości do długich dyskusji i dzielenia się wrażeniami z innych wypraw. Podczas przerw można wypocząć we włoskich termach z basenami zewnętrznymi, a także spróbować lokalnych wyrobów – wspólny relaks i posiłki również są doskonałą okazją do zapoznania. Więcej szczegółów o via ferratach w Dolomitach znajdziesz na naszej stronie.

Podsumowanie

Wakacje dla singli nie muszą oznaczać samotnych wyjazdów. Znajdź propozycję dla siebie i wybierz się w podróż z naszą ekipą – poznaj nowych, wspaniałych ludzi i posmakuj przygód w bezpiecznych warunkach, kontrolowanych przez wykwalifikowanych instruktorów m-canoe. Z pewnością wrócisz do domu bogatszy o nowe doświadczenie oraz nowe, obiecujące znajomości, które mogą pozostać na lata lub nawet całe życie.

ZOBACZ OFERTĘ NASZYCH WYJAZDÓW NA  2022 r. :

 

 

 

Nasz blog - polecane artykuły

Oceń artykuł:

Średnia ocena: - / Ilość głosów: -

Autor: , opublikowane przez: M-CANOE
Skontaktuj się z nami!
Zaoferowane Państwu połączenie usług turystycznych stanowi imprezę turystyczną w rozumieniu dyrektywy (UE) 2015/2302.
W związku z powyższym będą Państwu przysługiwały wszystkie prawa UE mające zastosowanie do imprez turystycznych. Przedsiębiorstwo TOTUS OUTDOOR Sp. z o.o. będzie ponosiło(-ły) pełną odpowiedzialność za należytą realizację całości imprezy turystycznej.
Ponadto, zgodnie z wymogami prawa, przedsiębiorstwo TOTUS OUTDOOR Sp. z o.o. posiada(-ją) zabezpieczenie w celu zapewnienia zwrotu Państwa wpłat i, jeżeli transport jest elementem imprezy turystycznej, zapewnienia Państwa powrotu do kraju w przypadku, gdyby TOTUS OUTDOOR Sp. z o.o. stało(-y) się niewypłacalne.
Więcej informacji dotyczących najważniejszych praw zgodnie zdyrektywą (UE) 2015/2302

Użyj kuponUsuń kupon

 

+ Dodaj kolejnego uczestnika

 

* Pola obowiązkowe

 

Cena całkowita: