Pokaż wszystkie
Allinclusive?

Rafting Hard
Tyrol 5 dni

Tyrol to propozycja dla prawidziwych łowców adrenaliny: potężne lodowcowe rzeki tworzą naturalny rollercoaster dla amatorów raftingu, a atrakcje dodatkowe nie pozwalają stygnąć popołudniami.

 

 • Ekstremalny rafting - potężne tyrolskie rzeki lodowcowe

 • fantastyczny, dziko położony kemping 
 • area 47 - park wodny z adrenaliną

 • alpine coaster - zjazd 6 km z 1500 m n.p.m.
 • wodospady Wellerbrucke,
 • ognisko na początek i na zakończenie wyjazdu:)
   

 

Genialny wyjazd (Rafting Tyrol Hard) z dużą domieszką adrenaliny. Polecam ludziom szukającym niespotykanych wrażeń. Genialna kadra, pełen profesjonalizm instruktorów, a przy tym bardzo swobodna, przyjacielska atmosfera. Program wyjazdu bardzo fajnie wyważony. Kemping, kolejny pozytyw, super lokalizacja, malownicze góry na wyciągnięcie ręki. Zdecydowanie polecam!

Piotrek / 2015-09-01

 

 

 

Pytania?

alpy@m-canoe.pl
tel. (66) 16 33 560
Zapraszamy do zapoznania się z warunkami uczestnictwa.
 

od 1899 zł

 

W cenie :

 • 5 dni aktywności 
 • 4 noclegi pod namiotami na kempie z pełną infrastrukturą
 • nowoczesne kanadyjki i minirafty pneumatyczne oraz sprzęt asekuracyjny
 • specjalistyczna odzież i obuwie neoprenowe
 • opieka wykwalifikowanych instruktorów: kajakarzy górskich i ratowników
 • ubezpieczenie NW i KL (sporty wysokiego ryzyka)
 • wieczorne ognisko i gitarowanie
 • składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
 • film z wyjazdu dla każdego!

 

Cena nie obejmuje:

 • wstępu do Parku Area 47 (12 euro) 
 • biletu na Alpine coaster (14 euro)
 • dojazdu (płatny dodatkowo + 400 zł (z Katowic) lub +350 zł (z Wiednia))
 • wyżywienia (restauracje na kempingach)
 • Śmiałkowie przed zejściem na wodę
 • Rafting Hard w Tyrolu - ekstremalnie i to bez przesady
 • Dodatkowa obstawa instruktorska na trudnych odcinkach tyrolskich
 • Płyniemy tuż obok was gotowi w każdym momencie

Program

Program

 • Dzień 1 - ŚRODA - przejazd DO Tyrolu

Jeśli podróżujecie busem z nami, to wyjazd jest w środę o godz. 9:00 z Dworca PKS w Katowicach.  Jeśli podróżujecie własnymi autami, możecie spotkać się z nami na miejscu Tyrol,  na Mountain Camping, w miejscowości Jerzens, w dolinie Pitztal

 

 • Dzień 2 - CZWARTEK - rafting Imster Schlucht i wodospady Wellerbrucke

 

Wcześnie rano wyruszamy busem w dalszą podróż (ok. 8:00) i po kilku godzinach docieramy do Tyrolu. Ok. godz. 12:30 meldujemy się Po krótkim odpoczynku, wydajemy sprzęt i ruszamy nad rzekę! Jest to jedna z najsławniejszych tyrolskich sekcji raftingowych - Imster Schlucht. To idealne miejsce na rozpoczęcie przygody z potężnymi lodowocymi rzekami. Na początku jest czas na naukę niezbędnych manewrów, a nurt nabiera mocy stopniowo, częstując nas od połowy odcinka długimi i mocnymi bystrzami. Pozostanie w łódce zdecydowanie nie oznacza, że wyjdziemy z tej przygody suchą stopą;). Maksymalna trudność: WW III. Po pływaniu odwiedzimy jeszcze wodospady Wellerbrucke.

 • Dzień 3 - PIĄTEK - Tosens Schlucht, czyli rafting WW IV

 

Rozkręceni? ;) Pora więc zmierzyć się z jeszcze większą wodą! Przed nami dzisiaj aż 2 odcinki, jeden po drugim. Pierwszy, posłuży nam do dalszych ćwiczeń na wodzie, gdyż drugi przynosi nam po raz pierwszy trudność WW IV. Tosens Schlucht otwiera się kilkusetmetrowym odcinkiem nieustającej białej wody, z licznymi i potężnymi falami oraz kamieniami, które musimy wyminąć. Kilka minut spokoju i znowu się zacznie. W drodze na odcinek pokonamy przełęcz (1700 m n.p.m.), z której rozciąga się wspaniały widok na okoliczne szczyty i lodowce. Popołudnie spędzamy w wagoniku najdłuższego, naturalnego rollercastera w Alpach! Połączony bilet pozwala na wjazd na górę (1450 m n.p.m.) wyciągiem krzesełkowym i ponad sześciokilometrowy zjazd wagonikiem alpine coastera:).

 

 • Dzień 4 - SOBOTA - Szwajcaria i Scouler Schlucht

Austria pokazała nam już co potrafi, teraz czas na Szwajcarię. Pozostając w tym samym bazowym campingu, wyruszamy na podbój niedalekich krajów.

Raftingowo uraczy nas dziś Scoul Schlucht, o odmiennym charakterze, wąski, o większym spadku, z większą ilością przeszkód. Wody może nie będzie tu aż tak dużo, ale za to jest co omijać! Bardzo przyjemne pływanie, wzdłuży narciarskich i uzdrowiskowych rejonów miejscowości Scoul.

A po pływaniu wyskakujemy do Włoch, w końcu to tylko 10 km. Tam nawiedzimy dolinę jeziora Resia, powstałego w wyniku budowy zapory wodnej. Przedsięwzięcie przykryło wodą liczne wioski, a pozostałością dawnego obrazu doliny jest wieża kościoła, wystająca kilkanaście metrów ponad lustro wody. Po wszystkim lądujemy na biwaku, a dalszej części wieczoru nie trzeba nikomu przedstawiać :).

 • Dzień 5 - NIEDZIELA - ostatni tyrolski rafting - wąska i niebywale szybka Sanna

Wracamy na ziemie austriackie. Dziś mierzymy się z rzeką Sanną, wąską, bardzo regularną rzeką, o trudności WW III-IV, z licznymi kataraktami. Bez przygód skończymy temat w 1,5 h. Wywrotki jednak będą nas kosztować dużo więcej czasu;). Sanna jest niezwykle malownicza, płynie momentami w głębokim wąwozie. Ok 11:30 wracamy do Polski.

 

Noclegi

Noclegi

 

1. MOUNTAIN CAMPING w Tyrolu- noclegi pod namiotami w cenie wyjazdu

Przepięknie położony camping w dolinie Pitztal. Kameralny, zielony, jednocześnie wyposażony we wszelkie potrzebne udogodnienia. Na gości czeka codziennie otwarta do późna knajpa, gdzie możemy zjeść w cenach polskich, a wypić w europejskich (piwko 3 euro).

Do dyspozycji budynek z prysznicami, suszarnia i miejsce do zmywania naczyń. Odległość namiot - budynek z knajpą i łazienkami ok. 100 metrów. Chętni mogą konsumować własnoręcznie wyłowionego ze stawu pstrąga. Lokalne koty, olbrzymi i niezwykle łagodny owczarek, układają się przy namiotach, łasi na przekąskę i głaskanie.

 

2. NOCLEGI W DOLINIE SALZY

Dwie noce spędzimy na uroczo położonym kempingu w Dolinie Salzy w Austrii. 

Dojazd

Dojazd

Kup bilet na lot Wizzairem z Warszawy do Wiednia (w niedzielę) i z powrotem (w następną niedzielę), a my zapewnimy Ci transfer lotniskowy w obie strony (+300 zł). Jeśli jesteś z Katowic wsiądź do naszego busika w środę rano (+400 zł) lub - jeśli jesteś z Krakowa, Wrocławia, Poznania czy Łodzi sprawdź połączenie Flixbusa, a my odbierzemy Cię z dworca autobusowego w Wiedniu (+300 zł). Wszystkie opcje transportowe wybieramy podczas wypełniania formularza zgłoszeniowego.

 

SAMOLOTEM NA RAFTING

 

wylot przylot
z Warszawy do Wiednia niedziela, godz. 13:15 niedziela, godz. 14:40

*transfer godz. 16:30. Dojazd na miejsce ok godz. 21:00.

 

... i SAMOLOTEM DO DOMU

 

z Wiednia do Warszawy niedziela, godz. 15:15 niedziela, godz. 16:35

** transfer z Austrii ok godz. 10:00; na lotnisku maksymalnie o 13:00.

 

NA RAFTING BUSEM Z KATOWIC

 

Spotykamy się w niedzielę o godz. 8:30 na Dworcu PKS w Katowicach, wyjazd 8:45. Na miejscu  jesteśmy o godz. 21:00.  Powrót w niedzielę do Katowic ok godz. 21:30

 

TRANSFER Z DWORCA AUTOBUSOWEGO w WIEDNIU

 

Większość flixbusów z Polski przyjeżdża na Vienna International Busterminal Wien Erdberg (Bus Terminal VIB)

W środę odbierzemy Cię stamtąd o godz. 16:15, a w niedzielę odwieziemy na godz. 12:30.

Mapa

Mapa

 • Bungalow na kempingu w Tyrolu
 • Restauracja na kempingu w Tyrolu
 • Bungalow w środku
 • Restauracja w środku
Zapisz się!

Zobacz inne wyjazdy raftingowe

Pomysł na weekendową przygodę z przyjaciółmi

 

Skontaktuj się z nami!
Zaoferowane Państwu połączenie usług turystycznych stanowi imprezę turystyczną w rozumieniu dyrektywy (UE) 2015/2302.
W związku z powyższym będą Państwu przysługiwały wszystkie prawa UE mające zastosowanie do imprez turystycznych. Przedsiębiorstwo TOTUS OUTDOOR Sp. z o.o. będzie ponosiło(-ły) pełną odpowiedzialność za należytą realizację całości imprezy turystycznej.
Ponadto, zgodnie z wymogami prawa, przedsiębiorstwo TOTUS OUTDOOR Sp. z o.o. posiada(-ją) zabezpieczenie w celu zapewnienia zwrotu Państwa wpłat i, jeżeli transport jest elementem imprezy turystycznej, zapewnienia Państwa powrotu do kraju w przypadku, gdyby TOTUS OUTDOOR Sp. z o.o. stało(-y) się niewypłacalne.
Więcej informacji dotyczących najważniejszych praw zgodnie zdyrektywą (UE) 2015/2302

Użyj kuponUsuń kupon

 

+ Dodaj kolejnego uczestnika

 

* Pola obowiązkowe

 

Cena całkowita: