Allinclusive?

O nas

Od 10 lat organizujemy dla Was wyjątkowe spływy kajakowe za granicą. Emocjonujący rafting w dwu i trzyosobowych pontonach, kursy kajakarstwa górskiego w Austrii i Słowenii czy wreszcie kajaki morskie w Chorwacji. Od paru lat rozszerzyliśmy działalność o mało w Polsce znany kanioning oraz via ferraty, na ktore zapraszamy do Włoch.

Wszystkie nasze wyjazdy to kameralne grupy 10-25 osobowe, na których zawiązują się przyjaźnie na całe życie. Stawiamy na aktywność, przygodę, przyrodę i integrację, a przy tym bezpieczeństwo naszych uczestników.

Nasi instruktorzy to profesjonalnie wyszkolona kadra z największych i najwazniejszych akademickich klubów kajakowych.

Osoby z ogromnym doświadczeniem w kajakarstwie górskim, certyfikowane wieloma kursami z zakresu kajaków górskich, raftingu i ratownictwa na wodach szybko płynących. Pracują dla nas najlepsi ludzie w Polsce. 

 

Tematami wspinaczkowymi (via ferraty) oraz kanioningiem zajmuje się osobna grupa ludzi, wyspecjalizowana na najwyższym poziomie w tych właśnie sportach: instruktorzy wspinaczki, grotołazi, ratownicy TOPR.

Jakość naszych wyjazdów wynika w dużej mierze z profesjonalizmu naszego zespołu.

 

Jestesmy niezależni.

Jesteśmy autentyczni.

Jesteśmy inni niż większość.

Robimy tylko to, co sami lubimy.

 

Na naszych wyprawach jestesmy kolektywem, działamy i bawimy się w grupie.

Stawiamy na osobisty kontakt z naszymi uczestnikami, dzięki czemu klimat naszych wyjazdów doceniacie na równi z aspektem przygodowym i bezpieczeństwa, a my czerpiemy z naszych wyjazdów ogromną satysfakcję

Zero plastiku, zero ściemy. Wspólny czas spędzony na oryginalnych i emocjonujących aktywnościach, w przepięknej scenerii z ludźmi, którzy myślą podobnie. 

Nasza oferta skierowana jest do klienta indywidualnego i biznesowego.

Przepłynęliśmy wiele. Dzięki temu wy możecie przepłynąć tylko to, co najlepsze.

Firma posiada aktualną gwarancję ubezpieczniową na Europę.

W pełni profesjonalna firma oferująca przyjacielską atmosferę i rewelacyjną , bezpieczną zabawę wśród wspaniałej przyrody.

EWA / 2014-08-05

 

Dwa razy P: Pasja i Profesjonalizm :)

AGNIESZKA / 2014-02-13

 

Witam, polecam Bartka i jego profesjonalny team. Mnóstwo niezapomnianych wrażeń na wodzie i poza nią :). Na pewno się jeszcze spotkamy

MAŁGORZATA / 2016-07-22

 

Bardzo dobra organizacja, wspaniałe widoki i niezapomniana przygoda :)
DZIĘKI

Wojtek / 2017-08-03

 

Rewelacyjni organizatorzy w roli opiekunów, najlepsza ekipa jaką mogłam sobie wymarzyć :) dziękuję

Kasia / 2017-08-13

 

Szczególne podziękowania dla instruktora, Przemka za zorganizowanie nam cudownego pobytu, stworzenie świetnej atmosfery i danie poczucia bezpieczeństwa. :-) Było perfekcyjnie, bardzo fachowo. Jeden z najlepszych jak dotąd wyjazdów wakacyjnych.

Agnieszka / 2016-09-06

 

Instruktorzy

 • Bartosz Floryan "Hary"
  Bartosz Floryan

  Bartosz Floryan "Hary"

  Kajakarz górski, członek AKTK Bystrze z Krakowa, wieloletni działacz klubu, sprzętowiec i szkoleniowiec.

  5 pływań dziennie to dla niego nie problem, jedną ręką ładuje przyczepę, drugą naprawia turbinę w busie.

  Mógłby z powodzeniem grać w Słonecznym Patrolu, z racji czynnej praktyki ratowniczej WOPR. Prywatnie lubi pochodzić po kanionach i jaskiniach. Ulubiony przysmak: sałata z pasztetem.

 • Dominika Opałka
  Dominika Opałka

  Dominika Opałka

  Wszechstronna kajakarka górska, morska i nizinna, członkini i prezes SKK Morzkulc z Gdańska, instruktorka klubowa, działaczka, jedna z bardziej rozpoznawanych twarzy środowiska akademickiego.

 • Bartosz Księżopolski
  Bartosz Księżopolski

  Bartosz Księżopolski

  Bartosz to jeden z bardziej doświadczonych i utytułowanych kajakarzy górskich w Polsce. Pływał rzeki do WW V w Norwegii, Gruzji, a takze na Wyspach Brytyjskich, gdzie przez wiele lat mieszkał. Startował w wielu zawodach związanych z kajakarstwem górskim między innymi w nieoficjalnych Mistrzostw Świata w kajakarstwie górskim Adidas Sickline. Członek WAKK Habazie z Warszawy.

 • Bartłomiej Majcherkiewicz
  Bartłomiej Majcherkiewicz

  Bartłomiej Majcherkiewicz

  Współzałożyciel Akademickiego KlubuKajakowego Panta Rei w Poznaniu. Wieloletni członek władz klubu, piastował dwukrotnie funkcję głównego szkoleniowca AKK Panta Rei.  Absolwent specjalistycznych kursów raftingowych Międzynarodowej Federacji Raftingu i Tyrolskiego Stowarzyszenia Raftingowego. Pomysłodawca i komandor wyprawy kajakowej Laponia 2010. Uczestnik Akademickich Mistrzostw Polski w kajakarstwie górskim. Instruktor Rekreacji Ruchowej o specj. kajakarstwo, Przodownik Turystyki Kajakowej PTTK, Instruktor Kajakarstwa Turystycznego PZKaj. Z zawodu socjolog, poza kajakami pracuje od kilku lat w branży reklamowej i marketingowej. Zapalony gitarzysta + śpiewać każdy może... :-)

 • Aleksander Dobrzański
  Aleksander Dobrzański

  Aleksander Dobrzański

  Prawdziwy czarny charakter polskiej sceny kanioningowej. 10 lat w kanionach, ponad 60 wypraw i wyjazdów w różne rejony kanioningowe, ponad 300 przeprowadzonych akcji. Znienawidzony przez (prawie) wszystkich, wyłącznie tępy upór, ślepo zorientowany wyłącznie na własne cele, zero bajek i sentymentów, lojalny tylko wobec siebie. Aktualnie jeszcze członek Speleoklubu Dąbrowa Górnicza, choć nie ukrywa że uczuciowo związany jest jedynie z klubowym magazynem.  Ciemne partykularne interesy spowodowały że udziela się w Komisji Kanioningowej PZA, gdzie zanudza wszystkich tri-lonżem i węzłem yosemite.  Wcześniej zajmował się lotnictwem ultralekkim i taternictwem jaskiniowym. Aktualnie poza kanionami profanuje wspin letni i lodowy, streetluge i zimowy freeride.

 • Darek Aksamit
  Darek Aksamit

  Darek Aksamit

  Darek od lat zajmuje się u nas kajakarstwem morskim. Ukończył kilka specjalistycznych kursów z tej dziedziny, w tym dwukrotnie obóz szkoleniowy "Bałtyk pod wiosłem" organizowanym od kilku lat na szwedzkim wybrzeżu szkierowym. Wieloletni

  preze Stowarzyszenia Kajakowego Ważka. Współorganizator i uczestnik śmiałych wypraw długodystansowych, podczas których spłynął cały Dunaj (2854km) w 2008 i Wisłę z Beskidów do Bałtyku w 2009.  Uprawiał również kajakarstwo górskie w Warszawskim Akademickim Klubie Kajakowym Habazie. Zawodowo zajmuję się nauką i propagowaniem nauki, np. w stowarzyszeniu Rzecznicy Nauki. Nieoceniony rozmówca i barwny gawędziarz, który każdy wieczór przy ognisku zamieni w fascynujące warsztaty z piorunów kulistych:)

 • Magda Sieracka
  Magda Sieracka

  Magda Sieracka

  Niekwestionowana mistrzyni wiosła i patelni, a przy tym ulubiona higienistka każdego wyjazdu.
  W kajaku, na wodzie prowadzi grupy, niczym Mama-Kaczka, bezpiecznie i z uśmiechem na
  ustach, sprawiając, że każdy przepłynięty kilometr staje się niekończącą się przygodą!
  Akademicka Mistrzyni Polski w kajakarstwie górskim na rzece Kamienna, szkoleniowiec w klubie Panta Rei z Poznania.

 • Valdi Dobrowolski
  Valdi Dobrowolski

  Valdi Dobrowolski

  Kajakarz, wspinacz, karateka, a przy tym grafik i artysta. Stan jego umysłu najlepiej oddaje wybrany przez niego wiersz:

  życie jest cytrynką / śmierć pomarańczkiem / a ja / tak bardzo lubię banany Może być czasem dziwnie, ale na pewno nie będzie nudno:)

 • Teodor Gajos
  Teodor Gajos

  Teodor Gajos

  Wychowanek Akademickiego Klubu Turystyki Kajakowej Bystrze oraz jego były vice prezes. Ponadto ratownik wodny i płetwonurek. Wolne chwile spędza w swojej leśniczówce wykuwając białą broń w przydomowej kuźni.  Pedros?

 • Kornel Sośnicki
  Kornel Sośnicki

  Kornel Sośnicki

  Członek AKTK Bystrze z Krakowa, wieloletni instruktor i szkoleniowiec klubowy, wszechstronny i doświadczony kajakarz górski z szerokim repertuarem przepłyniętych rzek do WW V w Alpach, Norwegii, Portugalii czy Korsyce. Prywatnie pędzi przepyszny domowy hummus:)

 • Olga Kosek
  Olga Kosek

  Olga Kosek

  Zajmuje sie wspinaniem sportowym (drogi do VI.4+/5), tradycyjnym (jest autorką wielu pierwszych przejść kobiecych dróg na wlasnej asekuracji, m.in. Gardinsztangi VI.4 czy przerysy Gry o tron VI.3). W górach wspina sie i latem (współautorka Opętania
  - najtrudniejszej drogi w Polskich Tatrach) i zimą (np. Ostatni Dzwonek 8- pierwszej przejscie kobiece, jedno z najtrudniejszych kobiecych prowadzeń zimą w Tatrach). Wspinała sie też w Dolomitach, Dachsteinie, Alpach Julijskich czy Hollentalu. Od kilku lat czlonek kadry narodowej we wspinaczce lodowej. Startuje w zawodach Pucharu Europy, Świata i Mistrzostwach Europy i Świata we wspinaczce lodowej. Jej najlepszym osiągnięciem było 2. miejsce w Pucharze Europy na czas (oraz 2. w rankingu generalnym) i 9. w Pucharze Świata w prowadzeniu. Od 2010r instruktor wspinaczki sportowej. Regularnie prowadzi kursy wspinaczkowe, via ferratowe, sekcje, obozy wspinaczkowe.

 • Pavlo Yarko
  Pavlo Yarko

  Pavlo Yarko

  Młody i preżny kajakarz górski pochodzenia ukraińskiego, członek WAKK Habazie z Warszawy, absolwent turystyki i rekreacji. W przeszłości tańczył zawodowo Tap Dance, uwielbia Fixed Gear, ćwiczy jazdę konną. Cierpliwy instruktory i wesoły kompan.

Dokumenty i certyfikaty

Referencje

 • Rafting AUSTRIA Salza [WA3] 3 dni [899 zł]

 • Kanioning Słowenia 7 dni [C3] 3899 zł

 • Rafting SŁOWENIA Soca [S3] 7 dni [2899 zł]

 • Kajaki górskie SŁOWENIA [KURS] [SK3] 7 dni [3299 zł]

 • Rafting SŁOWENIA Soca [WS3] 4 dni [1699 zł]

 • Kajaki górskie [KURS] AUSTRIA 5 dni [AK4] [1999 zł]

 • Rafting AUSTRIA Salza + Enns [A4] 5 dni [1499 zł]

 • Rafting AUSTRIA Salza [WA4] 3 dni [899 zł]

 • Kajaki górskie SŁOWENIA [KURS] [SK4] 7 dni [3299 zł]

 • Rafting SŁOWENIA Soca [S4] 7 dni [2899 zł]

 • Kanioning Słowenia 7 dni [C4] 3899 zł

 • Rafting SŁOWENIA Soca [WS4] 4 dni [1699 zł]

 • Kajaki górskie [KURS] AUSTRIA 5 dni [AK5] [1999 zł]

 • Rafting AUSTRIA Salza + Enns [A5] 5 dni [1599 zł]

 • Via ferraty AUSTRIA 4 DNI (F3) [1999 zł]

 • Rafting AUSTRIA Salza [WA5] 3 dni [999 zł]

 • Kajaki górskie SŁOWENIA [KURS] [SK5] 7 dni [3299 zł]

 • Kanioning Słowenia 7 dni [C5] 3899 zł

 • Rafting SŁOWENIA Soca [S5] 7 dni [2899 zł]

 • Rafting SŁOWENIA Soca [WS5] 4 dni [1699 zł]

 • Rafting AUSTRIA Salza + Enns [A6] 5 dni [1499 zł]

 • Kajaki górskie [KURS] AUSTRIA 5 dni [AK6] [1999 zł]

 • Rafting TYROL [T1] 5 dni [2999] zł]

 • Rafting AUSTRIA Salza [WA6] 3 dni [899 zł]

 • Via Ferraty WŁOCHY 7 dni [V2] [3299 zł]

 • Rafting SŁOWENIA Soca [S6] 7 dni [2899 zł]

 • Kajaki górskie SŁOWENIA [KURS] [SK6] 7 dni [3299 zł]

 • Kanioning Słowenia 7 dni [C6] [3899 zł]

 • Rafting SŁOWENIA Soca [WS6] 4 dni [1699 zł]

 • Kajaki górskie [KURS] AUSTRIA 5 dni [AK7] [1999 zł]

 • Rafting AUSTRIA Salza + Enns [A7] 5 dni [1499 zł]

 • Rafting AUSTRIA Salza [WA7] 3 dni [899 zł]

 • Kajaki morskie CHORWACJA 8 dni [H1] [4299zł]

 • Via ferraty AUSTRIA 4 DNI (F4) [1899 zł]

Skontaktuj się z nami!
Zaoferowane Państwu połączenie usług turystycznych stanowi imprezę turystyczną w rozumieniu dyrektywy (UE) 2015/2302.
W związku z powyższym będą Państwu przysługiwały wszystkie prawa UE mające zastosowanie do imprez turystycznych. Przedsiębiorstwo M-CANOE Bartłomiej Majcherkiewicz będzie ponosiło(-ły) pełną odpowiedzialność za należytą realizację całości imprezy turystycznej.
Ponadto, zgodnie z wymogami prawa, przedsiębiorstwo M-CANOE Bartłomiej Majcherkiewicz posiada(-ją) zabezpieczenie w celu zapewnienia zwrotu Państwa wpłat i, jeżeli transport jest elementem imprezy turystycznej, zapewnienia Państwa powrotu do kraju w przypadku, gdyby M-CANOE Bartłomiej Majcherkiewicz stało(-y) się niewypłacalne.
Więcej informacji dotyczących najważniejszych praw zgodnie zdyrektywą (UE) 2015/2302

Użyj kuponUsuń kupon

 

+ Dodaj kolejnego uczestnika

 

* Pola obowiązkowe

 

Cena całkowita: