Allinclusive?

Majówka Słowenia
2020 r.

Pokaż wszystkie

Długi weekend majowy - ODWOŁANY - COVID-19

W związku z restrykcjami odnośnie podróżowania i zgromadzeń, jesteśmy zmuszeni odwołać nasz wyjazd. Mamy ogromną nadzieję, ze na ten moment nasze letnie wyjazdy są możliwe do realizacji. Jeśli masz wątpliwości, poczekaj z rezerwacją do czerwca 2020 r.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Majówka to tradycyjnie najlepsza pora, by wybrać się w do słoneczej i ciepłej już Słowenii, w nieodwiedzany przez nas latem rejon Bohinj - Bled, gdzie czekają na nas super odcinki rzek Sava Bohinjka i Sava Dolinka. Noclegi w apartamentach w centrum miejscowości Bohijnska Bistrica.

Raftingowe i nieraftingowe atrakcje wyjazdu:

 

 • 3 x rafting rzeką Sava Bohinka i Sava Dolinka

 • 5 dni, 4 noclegi w standardzie do wyboru

 • opcja samolot! z Warszawy (zapewniamy transfery z  i na lotnisko w Wiedniu)
 • codziennie lokalna atrakcja dodatkowa: jezioro Bled, wodospady, wąwozy, kolej gondolowa (patrz program)

 • stopniowalna trudność - codziennie zwiększamy prędkość

 • idealny dla początkujących - poradzą sobie wszyscy!:)

 • umiejętność pływania wpław obowiązkowa
 • codzienna wieczorna integracja przy dźwiękach gitary:)

 

Fantastyczna majówka! Oderwanie się od szarej rzeczywistości i duża dawka adrenaliny gwarantowane. Profesjonalizm i doświadczenie instruktorów przekładają się nie tylko na fantastyczną zabawę, ale również na pełne bezpieczeństwo na wodzie! Polecam wszystkim, którzy lubią nowe wyzwania i są znudzeni ofertą tradycyjnych biur podróży!

AGNIESZKA / 2017-05-08

 

 

Pytania?

Zapraszamy do zapoznania się z warunkami uczestnictwa.

 

od 1399 zł

 

W cenie :

 

 • 3 x spływ górskim rzekami Sava Bohinka i Sava Dolinka

 • 4 noclegi w apartamentach 4-6 osobowych 

 • nowoczesne kanadyjki pneumatyczne oraz sprzęt asekuracyjny

 • specjalistyczna odzież i obuwie neoprenowe

 • opieka wykwalifikowanych instruktorów: kajakarzy górskich i ratowników
 • ubezpieczenie NW i KL (sporty wysokiego ryzyka)
 • składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
 • film z wyjazdu dla każdego!

 

Cena nie obejmuje:

 • wstępów: kanion Vintgar (5 euro), wodospad Savica (5 euro), kolejka Vogel (14 euro), łódź na wyspę Bled (6 euro) zwiedzanie zamku (10 euro),
 • wyżywienia
 • Szmaragdowa, turkusowa woda podczas raftingu w Słowenii
 • Bled, magiczne górskie jezioro w Słowenii
 • Wodospad Savica
 • Majówka w Słowenii to pewna pogoda
Zapisz się!

Program

Program

 • Dzień 1 - ŚRODA - 29 kwietnia 2020

 

Spotykamy się w środę, 29 kwietnia o godz. 8:30 na Dworcu PKS w Katowicach. Jedziemy busem lub autokarem do Słowenii przez Czechy, Austrię.  Na miejscu w kwaterze powiniśmy być ok. 20:30. Nocujemy w apartamentach w Bohijnskiej Bistricy. Więcej na ten temat w zakładce "Noclegi".

 

 • Dzień 2 - CZWARTEK - 30 kwietnia 2020 - rafTing Sava I  WODOSPAD SAVICA

 

Dzień rozpoczynamy ok 9:00 od atrakcji dodatkowych: wodospadu Savica i kolejki gondolowej na szczyt Vogel (1595 m n.p.m.), z którego roztacza się obłędny widok na oba jeziora i szczyty Trivglavskiego Parku Narodowego. Obie te atrakcje - podobnie jak start pierwszego odcinka rzeki Sava - znajdują się nad jeziorem Bohinj. Ok 14:00 zbieramy się na plaży, ok.  200 metrów od wypływu rzeki Savy. Jest do dobre miejsce na szkolenie z techniki pływania i bezpieczeństwa, które jak zwykle obowiązkowo przeprowadzamy. Po wpłynięciu na rzekę, niemal od razu odkrywamy przepiękny kanion, rzeka zwęża się do kilku metrów i przyspiesza. Za kanionem jej nurt z nowu staje się bardziej leniwy, ale atrakcji dostarczają liczne (bezpieczne) progi z naturalnych kamieni.

 

 • Dzień 3 - PIĄTEK - 1 maja  - rafting Sava odc. II  ORAZ Wąwóz Vintgar

 

Dziś planujemy - przy odpowiednio niskim stanie wody -  spłynąć odcinek znacznie trudniejszy od poprzedniego. Rzeka Sava poniżej zapory ma trudność WW II-III, co oznacza dużo szybszy nurt, większe fale, a miejscami sporo przeszkód do pokonania. Etap nie jest długi, jego intensywność jednak rekompensuje to wszystko z nawiązką:)

Po południu odwiedzmy prawdziwy skarb rejonu, czyli wąwóz Vintgar, wzdłuż którego zbudowano kilometrową ścieżkę widokową.

 

 • Dzień 4 - SOBOTA - 2 maja - SAVA DOLINKA oraz JEzIORO BLED

 

Trzecie pływanie przypadnie na Savę Dolinkę, która niesie więcej wody i tworzy przez to dość silne bystrza ze sporymi falami. Emocje więc gwarantowane:). Po zakończeniu spływu spacer po miejscowści Bled, dla chętnych zwiedzanie zamku na wzgórzu nad jeziorem, bądź podróż stateczkiem na wyspę.

 

 • Dzień 5 - NIEDZIELA - 3 maja 2019 

Wyjazd do Polski przez Austrię, Czechy. Planowany dojazd godz. 20:00.

Noclegi

Noclegi

Tym razem nocujemy w przyjemnych apartamentach z widokiem na góry, położonych na dużej zielonej działce w miejscowości Bohijnska Bistrica. W niedalekim sąsiedztwie znajdziemy sklepy i restauracje, informację turystyczną i wiele opcji na krótkie i dłuższe spacery po okolicy (również wzdłuż rzeki Savy). O ile oczywiście znajdziecie na te spacery czas przy tak bogatym programie;)

Obiekt składa się z dwóch budynków. Pierwszy oferuje nieco starsze apartamenty z widokiem na ogród; drugi oferuje wnętrza bardziej nowoczesne, znajduje się za to bliżej ulicy. Wszystkie posiadają dobrze wyposażone kuchnie / aneksy kuchenne, łazienki i dostęp do bezprzewodowego internetu.

Dojazd

Dojazd

Kup bilet na lot Wizzairem z  Warszawy do Wiednia (w środę) i z powrotem (w niedzielę), a my zapewnimy Ci transfer lotniskowy w obie strony (+300 zł). Możesz także wsiąść do naszego busa w Katowicach w środę rano (+400 zł)

 

SAMOLOTEM NA RAFTING

 

wylot przylot
z Warszawy do Wiednia środa, godz. 13:15 środa, godz. 14:40

*transfer godz. 15:00. Dojazd na miejsce w czasie 4-4,5h.

 

... i SAMOLOTEM DO DOMU

 

z Wiednia do Warszawy niedziela, godz. 15:15 niedziela, godz. 16:35

** transfer ok godz. 8:00; na lotnisku maksymalnie o 13:30.

 

NA RAFTING BUSEM Z KATOWIC

 

Spotykamy się w środę o godz. 8:30 na Dworcu PKS w Katowicach, wyjazd 8:45. Na miejscu  jesteśmy maksymalnie o godz. 20:30.  Powrót w niedzielę do Katowic ok godz. 21:00, maksymalnie 22:00.

 

Mapa

Mapa

Zapisz się!

Zobacz inne wyjazdy raftingowe lub kursy kajakowe

 

Skontaktuj się z nami!
Zaoferowane Państwu połączenie usług turystycznych stanowi imprezę turystyczną w rozumieniu dyrektywy (UE) 2015/2302.
W związku z powyższym będą Państwu przysługiwały wszystkie prawa UE mające zastosowanie do imprez turystycznych. Przedsiębiorstwo TOTUS OUTDOOR Sp. z o.o. będzie ponosiło(-ły) pełną odpowiedzialność za należytą realizację całości imprezy turystycznej.
Ponadto, zgodnie z wymogami prawa, przedsiębiorstwo TOTUS OUTDOOR Sp. z o.o. posiada(-ją) zabezpieczenie w celu zapewnienia zwrotu Państwa wpłat i, jeżeli transport jest elementem imprezy turystycznej, zapewnienia Państwa powrotu do kraju w przypadku, gdyby TOTUS OUTDOOR Sp. z o.o. stało(-y) się niewypłacalne.
Więcej informacji dotyczących najważniejszych praw zgodnie zdyrektywą (UE) 2015/2302

Użyj kuponUsuń kupon

 

+ Dodaj kolejnego uczestnika

 

* Pola obowiązkowe

 

Cena całkowita: